Hello Afrika Gezisinin İZMİR Sunumu

Hello Afrika için yola çıkarken, bu macerayı benle benzer hayalleri kuranlar için paylaşmayı çok istiyordum. Sanırım bunu yapmayı da başardım. Afrika seyahati bitti ama Afrika’da kendi gözümle gördüklerimi ve tecrübe ettiklerimi paylaşmam bitmedi. Aynı Afrika yolcuğu sırasında macerayı size anlık olarak aktarmaya çalıştığım gibi, şimdi de Türkiye genelinde Hello Afrika macerasını anlatmaya devam ediyorum.

Bir sonraki Afrika gezi sunumunu İZMİR’de yapıyor olacağım. İzmir Motosiklet Kulübü desteği ile 04 Mayıs Cumartesi tarihinde saat 16:00’da Ege Üniversitesinde gerçekleştireceğim sunuma İzmir motosiklet severleri ve gezginleri beklerim. Ayrıca İzmir Motosiklet Kulübüne organizasyon için teşekkür ederim..

Gelelim sunum konusuna; Hello Afrika gezisi boyunca 100 gün içinde neler yaşamadık ki! 14bin kareye yakın fotoğraf ve 4bin dakikadan fazla video kaydettik. Bizim içimizde derin izler bırakan, bizden sonra gidecek diğer gezgin dostlarımıza yol göstercek, fikir verecek, hatta gitmeyi düşünmeyenlerin içinde bir kıpırtı yaratıp “acaba ben de mi gitsem” dedirtecek anları derleyip, paylaşmayı düşünüyorum. Çünkü bu paylaşımlardan asıl hedefledim daha fazla insanı YOLA ÇIKARMAK!

Antalya sunumuna göz atmak için;

Afrika’da neler yaşandı kısa kısa göz atmak için;

Sunum Yeri:
Ege Üniversitesi
Türk Dünyası Araştırmaları Konferans Salonu
İzmir

Sunum Zamanı:
04 Mayıs Cumartesi, saat 16:00

Etkinliğe Katılmak İçin:

https://www.facebook.com/events/520114001374250/

 


Büyük Harita

2 Comments

2 Comments
 • Suat iNAN

  Bir Harika !
  Çok keyif alarak dinlediğimiz, bizim gibi bu yollarda yeni teker döndürecek olan arkadaşlara ışık tutan ve Serkan’ın esprili sunumu sayesinde kendimizi oralarda hissettiğimiz bir etkinlik oldu.

  Bir sonraki sunumunda görüşmek dileği ile..

  • Serkan Sogut

   Suat teşekkür ederim güzel sözlerin için 🙂 maceramı dinlemeye geldiğiniz için mutlu oldum :))

Post a Comment