Hello Afrika Gezisinin Antalya Sunumu Gerçekleşti

Hello Afrika’nın ilk sunumu yaklaşık 150 kişinin katılımı ile Antalya Lavazza Best Coffee Shop’da gerçekleşti. Çok güzel bir akşam oldu. Seyahat uzun olunca o kadar çok anlatacak şey vardı ki. Bunları 2-3 saate sığdırmak çok zor. Zaten ilk sunum olduğu için de pek sığdıramadım. Yaklaşık 4 saat süren Hello Afrika sunumunu sıkılmadan ilgi ile dinleyen herkese çok teşekkür ederim. En önelisi vaktinizi ayırıp geldiğiniz ve macerama ortak olduğunuz için çok mutlu oldum.

Umarım kendi gözümden Afrika’yı, orada yaşadıklarımızı ve  yolculuğun kendisini aktarabilmişimdir. Asıl önemlisi de Afrika’nın bilinmeyen yüzüne ışık tutarak, Afrika kıtasına olan korkunun azalmasını sağlayabilmişimdir. Eğer 1 kişi bile “Evet Afrika’ya gidebilirim” diye içinden geçirdiyse sunum amacına ulaşmıştır benim için 😉

afrika-antalya-sunumu-021

Ayrıca Antalya’da Hello Afrika sunumu yapmama fırsat veren Akdeniz Motosiklet Kulübü (AMOK), organizasyonda çok emeği geçen fakat katılamayan Bahadır beye (yüz yüze tanışmayı çok isterdim), Antalya’da bulunduğum süre boyunca benle ilgilenen, ağırlayan ve hoş sohbetini eksik etmeyen kulüp başkanı Merih beye başta olmak üzere üzere, tüm AMOK üyelerine, vakit ayırıp beni dinlemeye gelen Antalya’lı motosiklet severlere ve gezginlere teşekkür ediyorum.

Hayat kısa, Yola Çıkın! 🙂

afrika-antalya-sunumu-020

afrika-antalya-sunumu-025

Tüm sunum fotoğraflarını görmek için tıklayın;

2 Comments

2 Comments
  • Serkan Aykurt

    Rüzgarın izinde yola devam = uzun , zor gezilere devam ve sen gez hiç durma tekerine taş değmesin biz seni dinlemeye devam edelim serkancım 🙂 Mutluyuz, gururluyuz seninle.

    • Serkan Sogut

      Serkancım senle/sizle (AMOK) tanıştığıma çok mutlu oldum. Çok güzel zaman geçirdim. Güzel sözlerin için de çok teşekkür ederim. Değer verip beni ağırladınız saatlerce anlattıklarımı bıkmadan dinlediniz. İnan çok mutlu oldum. Umarım sonraki gezilerin sunumlarında yine bir araya gelebiliriz. Herşey için teşekkürler…

Post a Comment