Serkan Söğüt

1980 Adana doğumlu. Üniversite için İstanbul’a geldi ve buraya yerleşti. Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olduktan sonra her genç yazılımcı gibi iş peşinde koşturmaya başladı. Arkasından böyle gitmez dedi ve MBA/MSI yüksek lisansı yaparak yöneticiliğe soyunmaya karar verdi. Şu anda ise e-ticaret sektörüne ürün tedariği sağlayan Operasyon Merkezi ‘nin kurucu ortağı.

Lise yıllarında başladığı fotoğrafcılık merakının yanına üniversite yıllarında keşfettiği gezme tutkusunu da alarak düştü yollara. Türkiye doğu-batı derken kendisini Avrupa’da buldu. Uçak, tren ve otobüs ile bir çok yeri gezdi. Daha sonra keşfettiği motosiklet ile tekrar yollardaydı. Motosiklet tutkusu yüzünden sürekli daha uzaklara gitmeye başladı. Yüzler ile başlayan yolculukları bin km’ler şeklinde devam etti. Sadece Türkiye değil Afrika, Avrupa, Balkanlar, Kafkaslar ve Ortadoğu yollarında motosikleti ile 58bin km yol yaptı.

38 ülkede yüzlerce şehirde izini bıraktı. Hayat kısa görecek yer çok şeklinde bir hayat felsefesini benimsediği için gittiği yerlere bir daha hiç gitmiyor 🙂

Daha fazlası için http://www.serkansogut.com

İletişime geçmek için tıkla

Takip Etmek için;

LinkedIn  Twitter  Foursquare  Facebook  Picasa  Flickr  Youtube  Vimeo