Hello Afrika Gezisinin İlk Sunumu (Antalya Sunumu)

Evet uzun bir aradan sonra Hello Afrika ile ilgili çalışmalara tekrar başlıyorum. Daha doğrusu başlamaya çalışıyorum. Afrika dönüşü gerek adaptasyon, gerekse biriken işlerden dolayı yoğun bir 5 ay geçirdim. Bu süre zarfında elimden geldiğince Afrika gezisi ile ilgili paylaşımlarda bulunmaya çalıştım. Fakat yerince vakit ayıramadığım için istediğim gibi olamadı 🙁

Sunumlara başlamadan önce yapmak istediğim başka çalışmalarda vardı, ama sunumları çok geciktiriyorum diye şimdilik onlardan vazgeçtim. Artık ilerleyen zamanda hep beraber göreceğiz yapıp yapamadığımı. Sunum olarak sağolsunlar farklı şehirlerdeki kluplerden teklifler geldi. Zaten ilk sunumu İstanbul’dan -evimden uzakta- yapmak istiyordum. Çünkü bu bir gezi projesiydi ve onun konseptine uygun olarak ilk sunumun da farklı bir şehirde yapılması güzel olacaktır. Gelen öneriler arasında ilk Antalya’yı seçme sebebim ise Afrika kıtasına yakın oluşu. 😀 Elimde değil gittik gördük bir defa, artık Afrika ve onun insanlarına karşı ciddi şekilde “Algıda seçicilik” yaşıyorum.

İlk sunuma Antalya’da başladıktan sonra imkanların yettiği ölçüde başka şehirlerde de bu hikayeyi anlatmaya çalışacağım. Tabi ki İstanbul’da da sunum ve sohbetler üzerine organizasyon yapacağım. Bu konuda da her tür öneri ve yardıma açığım. Çünkü işlerin yoğunluğundan bu aralar kısıtlı bir zamanım var 🙁

Gelelim sunum konusuna; Hello Afrika gezisi boyunca 100 gün içinde neler yaşamadık ki! 14bin kareye yakın fotoğraf ve 4bin dakikadan fazla video kaydettik. Tüm bunları düzenleyip 2 saatlik bir sunuma sığdırmak epey zor olacak gibi hissediyorum. 🙂 Bizim içimizde derin izler bırakan, bizden sonra gidecek diğer gezgin dostlarımıza yol göstercek, fikir verecek, hatta gitmeyi düşünmeyenlerin içinde bir kıpırtı yaratıp “acaba ben de mi gitsem” dedirtecek anları derleyip, paylaşmayı düşünüyorum. Çünkü bu paylaşımlardan asıl hedefledim daha fazla insanı YOLA ÇIKARTMAK!

Afrika’da neler yaşandı kısa kısa göz atmak için;

Güzel bir gezi sohbeti için 29 Mart’da Antalyalı motosiklet severleri beklerim. Ayrıca Akdeniz Motosiklet Kulübüne organizasyon için teşekkür ederim.

Sunum Yeri:
Lavazza
Metin Kasapoğlu Caddesi, Antalya

Sunum Zamanı:
29 Mart Cuma, saat 19:30

Etkinliğe Katılmak İçin:

Rüzgarın İzinde
https://www.facebook.com/events/537462172943175/

Akdeniz Motosiklet Kulübü AKMOK
https://www.facebook.com/events/357397721045469

RİDEANTALYA
https://www.facebook.com/events/138336893007626

 

3 Comments

3 Comments
 • Linkin

  slm ben linkin, 3 ay afrikayı beraber katettik ama bi tanışıp kahve içmeye şansımız olmadı. kısmet istanbul sunumuna diyelim.

  • Serkan Sogut

   Sunumu beklemeye ne gerek var ikimizde istanbul’dayız buluşup içelim bir kahve 😉

   • linkin

     ilhanozdemir@dortel.com müsait oldugunda mail atarmısın. uygun olursan akşam caddedeyim.

Post a Comment