Kutupayısı’ndan Hello Afrika Gezisine Destek

Outdoor sporlar ile uğraşıp Kutupayısı‘nı bilmeyen var mıdır? Bilmeyenler için yazıyorum, Kutupayısı Türkiye’de outdoor üzerine ürünler satan mağaza zinciridir. Ayrıca internet üzerinde www.kutupayisi.com adresinden de satış yapmaktadır. Sadece outdoor değil dalış, bisiklet, kayak & snowboard ve yüzme gibi çeşitli spor dalları için bünyesinde 40’a yakın markayı barındırıyor.

Biliyorsunuz bir çok sporda kullanılan ürünler motosiklet sürerken de kullanılıyor. Sadece motosiklet için değil gezilerde uzun ömürlü ve sağlam outdoor malzemeleri her zaman işe yarar. Özellikle az yer kaplayan, hafif ve çabuk kuruyan ürünler tadından yenmezler. Daha önce uzun yol tavsiyeleri yazılarında ne giymeli kısmında bu konuya sıkça değinmiştim. Ayrıca kamp içinde hertürlü ürünü Kutupayısı’ndan bulabilirsiniz.  Bu arada biz motosiklet sürücülerinin en çok kullandığı Buff ürününde Türkiye distribütörüdür.

Kutupayısı, Hello Afrika gezisinde kullanmak için kamp, outdoor malzemeleri ve kıyafetleri konusunda bize destek verdi. Geziyi destekledikleri ve Türkiye’de bu tür aktivitelerin daha çok yapılmasına yardımcı oldukları için kendilerine teşekkür ederim. Ayrıca onca işinin arasında vakit ayırıp tüm ihtiyaçlarımızı hazırlayan Beyoğlu Mağaza Müdür Tolga Demir‘e de teşekkür ederim.

4 Comments

4 Comments
 • Elif Birge

  Kutupayısı candır ya 🙂 

  • Serkan Sogut

   Evet, gezimiz için ellerinden gelen yardımı gösterdiler 🙂

 • thy emre

  Başlığı ilk okuduğumda bi sorun çıktı “kutupayısı çölde seni buldu zannettim.sonra anladım ne olduğunu çok güldüm yaaaaa.

  THY EMRE

Post a Comment