Japonya Seyahati Antalya Sunumu

İstanbul’da yaptığım ilk sunumun ardından, Antalya sunumunu Akdeniz Motosiklet Kulübü ile birlikte 11 Aralık Cuma günü gerçekleştiriyoruz. Sunum mekanı kesinleşince paylaşacağım.

Daha önce Antalya’da hem Nordkapp hem de Hello Afrika sunumlarını yapmıştım. Hatta onlar seyahatimin ilk sunumlarıydı. Çok güzel sunumlar oldu. Katılan herkese çok teşekkür ederim. Umarım bu sunumda da tekrar bir araya gelip güzel vakit geçireceğiz. Tüm motosiklet severleri ve gezginleri bekliyorum. Etkinlik herkese açıktır ve ücretsizdir. 🙂

Yine bir hayalimin peşinden maceraya daldım. Evimden kalktım ve motosikletime atlayarak Asya’nın kuzeyinden binbir macera ile Japonya‘ya kadar gittim. Orta Asya, Moğolistan, Sibirya, Uzak Doğu Rusya ve Japonya derken 108 günde 22 bin kilometreden fazla yol yaptım.

Sadece tek başıma da yapmadım. Facebook sayfası üzerinden anlık paylaşımlar ile sizleri de bu maceraya dahil etmeye çalıştım. Şimdi tekrar evime döndüm ama yol boyunca gördüklerimi, yaşadıklarımı ve tecrübelerimi paylaşmaya devam ediyorum.

Sunum Tarihi ve Yeri;
11 Aralık 2015 Cuma, Saat 20:00
Antalya

Katılım için;
https://www.facebook.com/events/147974818893575/

No Comment

No Comments

Post a Comment