Rüzgarın İzinde, Gazella Yarışmasında 3. Oldu!

Rüzgarın İzinde olarak ilk kez katıldığım bir blog yarışmasında 3. olmayı başardım. Daha önce Gazella yarışmasını anlatmıştım. Halk oylmasında ilk 5’e girdikten sonra Gazella için hazırladığım Güney Afrika rotası ile yarışmada 3. oldum. Halk oylamasında beni yalnız bırakmayıp oy veren arkadaşlarıma ve takipcilerime tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Gazella Türkiye‘de kişiye özel tur ile farklılaşmayı başarmış bir gezi acentası. Gerçekten bu yarışma ile de Türkiye’de eksik olan bir konuyu yakalamış oldular. Kendilerini tebrik ediyorum. Türk halkı olarak gezme kültürüne pek sahip değiliz. Her ne kadar ekonomik durum ile bunu bağdaştırsalar da çok küçük bütçeler ile gezen bir çok gezgin tanıdığım için bunun doğru olmadığını biliyorum. Ayrıca uzaklara bakmaya gerek yok kendim de bir gezgin olarak bunu iyi biliyorum. Böyle güzel bir yarışmayı desteklediğim için mutluyum.

Yarışma sonuçlandıktan sonra Gazella’yı yerinde ziyaret edip kendileriyle tanıştım. Profesyonel bir ekip ile işlerini ciddiye alarak yapan bu ekip gördüm. Gezginler ve geziler üzerine yaptığımız güzel sohbette, bu tür yarışmaların tekrar yapmaları konusunda düşüncelerimi kendilerine aktardım.

Peki 3. oldum ne oldu? Malesef planladığım tura çıkma şansını yakalayamadım fakat Letoonia otelde güzel bir tatil kazandım. Aslında böylesi çok daha iyi oldu. Çünkü zaman çok sıkışık. Bu yaz zaten motosiklet ile çok uzun bir yolculuğa çıkacağım için, yolculuk sonrası bu tatil bana çok iyi gelecektir.

No Comment

No Comments

Post a Comment