Motosiklet Yol Hikayeleri

Türkiye ‘den yola çıkan ve motosikleti ile gezen gezginleri elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Malum sayımız yabancı motosiklet gezginleri gibi (henüz) çok değil. Her geçen sene yeni yola çıkan gezginler oluyor. Ayrıca daha önce güzel geziler yapmış fakat tanımadığımız ve yeni yeni paylaşmaya başlamış gezginler de az değil.

Durum böyle olunca ben de Facebook üzerinden paylaşım yapanları kovalamaya başladım. Malum sürekli gezilmiyor. Gezmediğim zamanlarda da gezenlerin maceralarını takip edip iç geçirmek en güzeli. Tabii hafif bir kıskançlık da olmuyor değil 🙂 Fakat hepsini takip etmek çok kolay değil. Sonradan Facebook üzerinde liste oluşturulabildiğini keşfettim ve bulduğum gezi sayfalarını bu listeye eklemeye başladım. Sanırım şu anda 24 kadar gezi sayfasını ekledim ve eklemeye devam edeceğim.

Aşağıdaki adresi kullanarak direk olarak motosikletli gezginlerin paylaşımlarını tek bir yerden takip edebilirsiniz. Eğer bildiğiniz ve bu listeye eklenmesini düşündüğünüz gezginler varsa onları da ekleyelim, takip edelim 😉

https://www.facebook.com/lists/10200770069067155

No Comment

No Comments

Post a Comment