Motoplus’dan Hello Afrika Gezisine Destek

Sanırım Motoplus‘ı bilmeyen yoktur. Özellik Türkiye’ye getirdiği Hein Gericke, SW-Motech ve Scottoiler markaları ile bilinir. Bu markaların dışında 30’dan fazla markayı daha biz motosiklet kullanıcılarına sunmaktadırlar. Ayrıca kendi tasarımları olan ve yurtdışında ürettirdikleri Venom markası da uygun fiyatlara güzel bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Özellikle uygun fiyatlara, kaliteli ürünlerin artması motosikletin de yayılmasına yardımcı olacağını düşünüyorum. Motoplus‘a bu anlamda motosiklet camiasına yaptığı katkılardan dolayı kendi adıma teşekkür ederim.

Yalnızca uygun fiyatlı ürün getirerek değil, benim gibi motosiklet gezginlerinin uzun gezilerini de elinden geldiğince destekliyor olması beni çok mutlu etti. Beni tanıyanlar bilir, gezginler için türkçe kaynak oluşturmak ve Türkiye’de motosiklet ile gezme tutukusunu arttırmak için elimden gelen yardımı yaparım. Şimdiye kadar bir çok kişiye gezilerinde yardım ettim, planladım, konuştum… Şimdi bana yardım ediliyor olmasını görmek güzel birşey.

Motoplus ekibi, Hello Afrika gezisinde kullanmak için kıyafet,  motosiklet aksesuar ve malzemeleri konusunda bize destek verdi. Geziyi destekledikleri ve Türkiye’de bu işi daha çok gezginin yapmasına yardımcı oldukları için kendilerine teşekkür ederim.

2 Comments

2 Comments
  • volkan yeşildağ

    Motoplus ürün kalitesi ile olduğu kadar,müşteri kalitesi ve müşterilerine olan ilgisiyle de ön pilana çıkması çok güzel

    • Serkan Sogut

      Evet kesinlikle öyle Volkan. Gerçekten ellerinden geldiğince bize yardımcı olmalarını görmek bizi bile şaşırttı 🙂

Post a Comment