Hello Afrika İstanbul Sunumu

Bir macera yaşayalım, daha önce görmediklerimizi, bilmediklerimizi görelim istedik. Evimizden motorlara atlayıp Afrika kıtasını keşfetmeye karar verdik ve bunu yaptık da! İstanbul’dan yola çıkarak tüm Afrika kıtasını geçip, kıtanın en güney ucu Cape Town’a motorlarımız ile gittik. Yol boyunca neler yaşamadık ki, ama sizleri hiç unutmadık gördüklerimizi, hissetiklerimi hep paylaştık.

Döndükten sonra da ben sunumlar yaparak buna devam ettim. Paylaşmak önemli! Bunun için yaşadığım İstanbul’un dışında da gezginlere ulaşmak adına sunumlar yapmaya çalıştım. İmkanlarım ve aldığım destekler ölcüsünde devam ettirmeyi de düşünüyorum.

Vee şimdi sıra yaşadığım şehirde, İstanbul’da. Siz de maceramızı dinlemek istiyorsanız, 1 Aralık Pazar günü saat 14:00’de Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul kampüsüne bekliyorum. Organizasyona ev sahipliği yapan Bilgi Üniversitesi’ne teşekkür ederim. Ayrıca bu sunumu gerçekleştirmemde bana destek olan ve zaman ayıran Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü‘ne de sevgilerimi iletiyorum. Kendilerini gördükçe genç yaşlarından dolayı hafif hafif kıskansamda (ben neden bu kadar geç tanıştım diye…)  yaptıkları işin öneminden dolayı ve bunu başarıyla yaptıkları için kendilerine saygı duyuyorum.

Gelelim sunum konusuna; Hello Afrika gezisi boyunca 100 gün içinde neler yaşamadık ki! 14bin kareye yakın fotoğraf ve 4bin dakikadan fazla video kaydettik. Bizim içimizde derin izler bırakan, bizden sonra gidecek diğer gezgin dostlarımıza yol göstercek, fikir verecek, hatta gitmeyi düşünmeyenlerin içinde bir kıpırtı yaratıp “acaba ben de mi gitsem” dedirtecek anları derleyip, paylaşmayı düşünüyorum. Çünkü bu paylaşımlardan asıl hedefledim daha fazla insanı YOLA ÇIKARMAK!

Afrika’da neler yaşandı kısa kısa göz atmak için;

Sunum Yeri:
Bilgi Üniversitesi, Santral İstanbul Kampüsü, ÇSV 403 Salonu
Eski Silahtarağa Elektrik Santralı
Kazım Karabekir Cad. No: 2/13
34060 Eyüp İstanbul

Sunum Zamanı:
1 Aralık 2013 Pazar, saat 14:00

Etkinliğe Katılmak İçin:
https://www.facebook.com/events/707351432608959/


Haritayı Büyült

No Comment

No Comments

Post a Comment