Hello Afrika Gezisinin BURSA Sunumu

Motosiklet ile yaptığım Afrika yolculuğunda gördüklerimi, yaşadıklarımı ve tecrübelerimi paylaşmaya devam ediyorum. Paylaşmak önemli! Bunun için yaşadığım yerin dışında da gezginlere ulaşmak adına İstanbul dışında yaptığım sunumları, imkanlarım ve aldığım destekler ölcüsünde devam ettirmeyi düşünüyorum.

Bir sonraki Afrika gezi sunumunu BURSA’da yapıyorum. Enduro Motosiklet Kulübü Derneği (EMOK) ve Bursa Enduro Kulübü‘nün destekleri ile 29 Mayıs Çarşamba tarihinde saat 20:00’da Bursa’da gerçekleştireceğim sunuma Bursa motosiklet severleri ve gezginleri beklerim. Ayrıca Bursa Enduro Kulübüne organizasyon için teşekkür ederim..

Gelelim sunum konusuna; Hello Afrika gezisi boyunca 100 gün içinde neler yaşamadık ki! 14bin kareye yakın fotoğraf ve 4bin dakikadan fazla video kaydettik. Bizim içimizde derin izler bırakan, bizden sonra gidecek diğer gezgin dostlarımıza yol göstercek, fikir verecek, hatta gitmeyi düşünmeyenlerin içinde bir kıpırtı yaratıp “acaba ben de mi gitsem” dedirtecek anları derleyip, paylaşmayı düşünüyorum. Çünkü bu paylaşımlardan asıl hedefledim daha fazla insanı YOLA ÇIKARMAK!

Afrika’da neler yaşandı kısa kısa göz atmak için;

Sunum Yeri:
Minigolf Cafe
Ataevler Mh. Nilüfer Hatun Cd. Nilüfer
BURSA

Sunum Zamanı:
29 Mayıs Çarşamba, saat 20:00

Etkinliğe Katılmak İçin:

https://www.facebook.com/events/415751208523400/


Haritayı Büyült

No Comment

No Comments

Post a Comment