Hello Afrika Gezisinin Ankara Sunumu Gerçekleşti

Hello Afrika’nın Ankara sunumu yaklaşık 250 kişinin katılım ile Bilkent Ünüversitesi’nde gerçekleşti. Bilgi Üniversitesi kampüsünde yaptığım sunuma; motosiklet kullanan, sırtçantası ile gezen, gezmeyen ama meraklı olan pek çok kişi katıldı. Neredeyse 3 saat süren Hello Afrika sunumunda sıkılmadan beni dinlediler, katkıda bulundular.

100 gün gezip gelince, özellikle de Afrika kıtasında başınızdan geçen o kadar çok macera oluyor ki bunların hepsini 3 saate sığdırmak inanın mümkün değil! Zaten sunumlarımı hep spontane anlatıyorum ve çoğu birbirinden farklı oluyor. Genelde fotoğraflar o anda aklımda hangi maceramı canlandırıyorsa anlatmaya başlıyorum 🙂 Böylece hem yaşadıklarımı unutmamış hem de sürekli farklı şeyler aktarmış oluyorum.

Pazar günü vakit ayırıp maceramızı dinlemeye gelen herkese tek tek teşekkür ederim. Katılımcı sayısı 350 kişiyi geçti. Şimdiye kadar yaptığım en kalabalık ve keyifli sunum oldu.  Ayrıca beni ayakta ve yerde oturarak sabırla dinleyenlere iki defa teşekkür ediyorum ve özürdiliyorum. 300’den fazla sandalye olmasına rağmen yine de yetiştiremedik sandalyeleri. Umarım yaşadıklarımızı ve yolda öğrendiklerimizi az da olsa aktarabilmişimdir. En önemlisi içinizdeki gezme dürtüsünü, yola çıkma isteğinizi uyandırabilmişimdir 🙂

Sunum fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz. 

Başka sunumlarda tekrar buluşmak dileğiyle…

Afrika’da neler yaşandı kısa kısa göz atmak için;

Hayat kısa, yola çıkın! 

No Comment

No Comments

Post a Comment