Hello Afrika Bye Bye Partisi

Aslinda bu yazıyı partinin hemen arkasına yazmayı düşünüyordum. Fakat zaman azaldıkça bir çok şey yalan oldu. Bunla beraber paylaşmak istediğim bir çok şeyi yapamadım.

Biliyorsunuz, yola çıkmadan bir hafta önce Bye Bye partisi yaptık. Partide anladım ki çok da iyi yapmışız. Bir sürü dostumu ve sevenimi bir arada görmek çok güzeldi. Yol uzun ve bilinmez. Öncesinde sizleri görmek moralimi çok yükseltti. Sadece tanıdıklarım değil, tanımayıp gelenler ve orada tanıştıklarım oldu. Telefon açan iyi dileklerini ileten bir çok kişi oldu. Yeni insanlara ulaşabilmek onlarla tanışmak beni mutlu etti.

Partiyi Superevariders’ın toplanma yeri olan ve sıkı bir motosikletli gezgin olan Cemal abinin mekanında, Purple Wave’de yaptık. Ayrıca cumadan cumaya akşam Murat ile bu gezi projesini geliştirdiğimiz mekanda burasıdır. Parti boyunca bize emek harcayan başta Cemal abi olmak üzere eşi Ebru abla, oğlu Alican ve kızı Naz Mordalga’ya sevgilerimi iletiyorum.

Neyse lafı uzatmadan, bizi yalnız bırakmayıp, heycanımızı paylaşan herkese teşekkür ediyorum ve sözü fotoğraflara bırakıyorum.

2 Comments

2 Comments
  • linkin ist

    hacı, o kadar bekledikten sonra yazı biraz kısacık olmamışmı:) linkin.

    • Serkan Sogut

      Kısa derken 🙂 hem sen geldinmi ki konuşuyorsun :))

Post a Comment