Hello Afrika Ankara Sunumu

Afrika pek çok insanın gözünde bilinmeyen, korkulan bir kıta olmuştur hep. Hem kabileleri hem de vahşi yaşamı ile içimizde merak uyandırdığı da bir gerçek. 2 Arkadaş bu merakımıza yenik düştük ve motosikletimize atlayıp İstanbul’dan yola çıkarak tüm Afrika kıtasını geçip, kıtanın en güney ucu Cape Town’a vardık. Şimdi de yol boyuna yaşadıklarımızı, gördüklerimizi ve hissettiklerimizi sizlere anlatıyorum 🙂

Türkiye genelinde Hello Afrika sunumlarına tekrar başladım 🙂 Sırada ANKARA var. Riders Of Bilkent ve METU Riders motosiklet kulüplerinin destekleri ile yapacağım Hello Afrika sunumuna, Tüm motosiklet severler ve gezginler davetlidir. Siz de bu macerayı dinlemek istiyorsanız 18 Aralık Çarşamba günü saat 19:00’da Bilkent Üniversitesine bekliyoruz.

Gelelim sunum konusuna; Hello Afrika gezisi boyunca 100 gün içinde neler yaşamadık ki! 14bin kareye yakın fotoğraf ve 4bin dakikadan fazla video kaydettik. Bizim içimizde derin izler bırakan, bizden sonra gidecek diğer gezgin dostlarımıza yol göstercek, fikir verecek, hatta gitmeyi düşünmeyenlerin içinde bir kıpırtı yaratıp “acaba ben de mi gitsem” dedirtecek anları derleyip, paylaşmayı düşünüyorum. Çünkü bu paylaşımlardan asıl hedefledim daha fazla insanı YOLA ÇIKARMAK!

Afrika’da neler yaşandı kısa kısa göz atmak için;

Sunum Yeri:
Bilken Üniversitesi, Ankara

Sunum Zamanı:
18 Aralık 2013 Çarşamba, saat 19:00

Etkinliğe Katılmak İçin:
https://www.facebook.com/events/465004986945074/

 

No Comment

No Comments

Post a Comment