Facebook Sayfası 30.000 Takipçiyi Geçti

Facebook sayfamın takipçi sayısı 30.000‘i aşmış. Sayfayı açıp ilk paylaşımda bulunduğumdan bu yana 3 yıl geçti. Bu zaman içinde yüzlerce paylaşımla maceralarımı ve deneyimlerimi bir çok insana ulaştırdım ve ulaştırmaya devam ediyorum. Şimdi raporlara bakıyorum da baya yol aldığımı görüyorum 🙂

ruzgarin-izinde-facebook-istatistik

Şu anda Facebook sayfamı takip eden 30 binden fazla takipçi var. Haftalık olarak içeriklerimi 34 binden fazla kullanıcıya ulaştırıyorum ve bu kullanıcıların 6 binden fazlası içeriklerimi beğeniyor, paylaşıyor ya da yorum yazıyor. Durum böyle olunca paylaştığım herşeye çok dikkat etmeye çalışıyorum ve elimden geldiğince yararlı olduğunu düşündüğüm içerikleri paylaşıyorum. Eğer Facebook mecrasını yararlı bir şeklide kullanarak size katkı sağlayabiliyorsam ne mutlu bana 🙂 Maceralarımı takip eden ve bana destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Durmak yok, yeni maceralar ile yola devam edeceğim. Ne de olsa haya kısa!!!

Bu da sayfayı ilk açtığımda ki görüntüsü. Nostalji olsun biraz dedim 🙂 Sanırım Facebook bunun üzerine 3 tasarım değiştirdi. Hatta şimdi tekrar yeni bir tasarıma geçirdi.

facebook-sayfasi-acilis

TAGS

No Comment

No Comments

Post a Comment