Delta Bisiklet’den Hello Afrika Gezisine Destek

Delta Bisiklet‘in Hello Afrika gezisi ile ne alakası var dediğinizi duyar gibi oluyorum. Bilmeyenler için söyleyim. Yaklaşık 2 yıl önce Delta Bisiklet, motosiklet tutkunlarına hizmet verebilmek için Mototr‘i açtı. Kızıltoprak’ta yeralan Mototr Yamaha bayisi ve yetkili servisidir. Ayrıca Akrapovic, SiDi gibi popüler 10’a yakın markanın ürünlerini de motor severlere sunmaktadır.

Benim Hello Afrika gezisinde kullanacağım motosiklet Yamaha Tenere olduğuna göre sanırım bağlantıyı kurmuşsunuzdur 🙂 Firma yetkilisi Ulaş Baydar gezimizle ilgilendi, bizi dinledi ve Yamaha konusunda elinden gelen desteği bize gösterdi. Mototr olarak Yamaha Tenere hakkında teknik eğitim, yedek parça, yolculuk boyunca teknik destek ve parçaların gönderilmesi konusunda destek veriyor olacak.

Delta Bisiklet’e, Mototr’ye, Ulaş Baydar’a, servisde tüm gün boyunca benle uğraşan ve eğitim veren Gökhan Ersoy’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

4 Comments

4 Comments
 • Ilhan

  diyosun nasıl olsa o ADV ona bişicik olmaz:) ben önlemimi alayımda

  • Serkan Sogut

   yook ADV için teknik eğitim ve destek aldık. Fakat ADV’nin sahibi yazmadı hehe 🙂 

   • Ilhan

     aslında sudan gibi ülkeler için ayrıca din eğitimi ve desteğide almak gerekirmi:) zira sakat yerler, subanekeyle bırakmazlar:)

    • Serkan Sogut

     Arkasına Fatiha suresi okusak belki kurtarırız 🙂

Post a Comment