Artık Yola Çıkıyorum!

Bir yıl geçmiyor ki ben yola çıkmayım. Gezme (sadece motosiklet ile değil!) bir tutku oldu sanki bende. Bir seyahat bitmeden yenilerini düşünür oldum. Her seyahatin dönüşünde haritayı açıp (tabi google maps) bir sonraki rotalarıma bakmaya başlıyorum. Bak yine yola çıkma vakti geldi, hazırlıklar yapıldı. Tabii her zamanki gibi eksik birşeyler kaldı 🙂 yapacak birşey yok yola çıkma zamanıdır. Artık kalanlar yolda tamamlanacaktır.

Hello Afrika gezisi benim için daha farklı bir gezi olacak. Biliyorum ki hayatım bir daha eskisi gibi olmayacak. Geçeceğim yollar, tanışacağım insanlar bende izler bırakacak. Daha önce hiç bilmediğim, görmediğim farklı dünyalara dalacağım. Bilinmeyeni, belki de bilmediğimiz için kortuğumuz yerleri görüp aslında nasılda güzel yerler olduğunu öğreneceğim.

Her yolculuk bir bilinmeyendir benim için. Bir sürü soru vardır akılda ama bilirim ki hepsinin cevabı da yoldadır. Korkmuyor muyum bu bilinmezliklerden? Kendi konfor alanımdan çıkıp başka dünyalara dalmaktan. Korkuyorum tabi ama MERAK ediyorum!

MERAK ediyorum ve KEŞFETMEK için çıkıyorum yola!

Birde benim penceremden dünyaya bakın ve beni takip etmeye devam edin 😉

2 Comments

2 Comments
  • Cloud

    Takipteyiz, imrenerek ve heveslenerek. Çok şanslısınız bu fırsatları ve imkanları yakaladığınız için, sanırım zaten bunun farkındasınızdır da ben de hatırlatayım dedim. Bol şans ve iyi yolculuklar!

    • Serkan Sogut

      Çok teşekkür ederim. Evet farkındayım çok şanslı olduğumu. Fakat bu fırsatı yakalamak için gerçekten çok çalıştım 🙂 Kısmetse güzel bir yolculuk olacak.

Post a Comment