Hello Afrika Gezisinin TEKİRDAĞ Sunumu

Afrika pek çok insanın gözünde bilinmeyen, korkulan bir kıta olmuştur hep. Hem kabileleri hem de vahşi yaşamı ile içimizde merak uyandırdığı da bir gerçek. Bu merakımıza yenik düştük ve motosikletimize atlayıp Afrika kıtasını boydan boya geçtik. İsmine de Hello Afrika dedik 🙂 Peki şimdi ne mi yapıyorum? Gördüklerimi, yaşadıklarımı, tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bir sonraki Afrika gezi sunumunu TEKİRDAĞ’da yapıyorum. Tekirdağ Motosiklet Derneği, Namık Kemal Üniversitesi ve Ekonomi Topluluğu‘nun destekleri ile 11 Mayıs Cumartesi tarihinde saat 19:00’da Namık Kemal Üniversitesinde gerçekleştireceğim sunuma Tekirdağ motosiklet severleri ve gezginleri beklerim. Ayrıca Tekirdağ Motosiklet Derneğine organizasyon için teşekkür ederim..

Gelelim sunum konusuna; Hello Afrika gezisi boyunca 100 gün içinde neler yaşamadık ki! 14bin kareye yakın fotoğraf ve 4bin dakikadan fazla video kaydettik. Bizim içimizde derin izler bırakan, bizden sonra gidecek diğer gezgin dostlarımıza yol göstercek, fikir verecek, hatta gitmeyi düşünmeyenlerin içinde bir kıpırtı yaratıp “acaba ben de mi gitsem” dedirtecek anları derleyip, paylaşmayı düşünüyorum. Çünkü bu paylaşımlardan asıl hedefledim daha fazla insanı YOLA ÇIKARMAK!

Afrika’da neler yaşandı kısa kısa göz atmak için;

Sunum Yeri:
Namık Kemal Üniversitesi
Rektörlük Konferans Salonu
TEKİRDAĞ

Sunum Zamanı:
11 Mayıs Cumartesi, saat 19:00

Etkinliğe Katılmak İçin:

https://www.facebook.com/events/486774058054884/


Haritayı Büyült

No Comment

No Comments

Post a Comment